Poobedna Vieden 28.01.2012 (G2954114) 402,780Mhz

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Mitu
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 5. Decembra 2011, 13:56
Bydlisko: Bratislava, Podbrezova
Kontaktovať užívateľa:

Poobedna Vieden 28.01.2012 (G2954114) 402,780Mhz

Príspevok od užívateľa Mitu » 29. Januára 2012, 00:14

Ahojte mame dalsiu sondu v zbierke :D

Sonda Vieden na pasme 402,780 Mhz

HW: SGP - G2954114

Miesto dopadu: Lúka ( Les asi tak 4km od obce Lúka )

Posledny vystup z groundtracku:

Packet : 8905
Zemepisna sirka : 48.67499
Zemepisna dlzka : 17.91823
Posledna vyska : 201.312m
Posledny cas : 14:57:50.340

Zucastneni: Mitu, Radim a jeho dcerka Martinka

Popis: Sondu som uz pocuval cestou z Bratislavy, po telefonickom rozhovore z Radimom sme si upresnili miesto spolocneho pocuvania na poli za obcou Horna Streda. Radim si so sebou zobral aj nasu nadejnu mladu sondarku, kora neodlepila oci z notebooku a pekne sledovala kde sonda padne kym my sme vonka "vypalovali zobaky". Ako Radim predpokldal sonda mala padnut prave do toho pola pri ktorom sme parkovali. Predikcia skoro vysla az na poslednych 6 Km ked sa otocila uplne inym smerom a nasu nadej na lov v poli sa uplne vytratila. Padla tam kde sme to najmenej chceli ale osud tak chcel a my hladny po love zme sa po pade presunuli na miesto kde som mal posledne GPS. Prisli sme na koniec obce Luka. Lenze 4 km smerom po ceste sme uz museli ist peso, bol tam zakaz vstupu motorovych vozidiel koli pramenom pitnej vody. Napriklad ani to som nevedel ze v obci Luka sa vyraba COCA-COLA... to asi koli tomu. :D No a zacala sa zabava pri hladani miesta s kade vlastne sonda vysielala. Bolo ju pocut vsade, hrala aj z utlmovakom... kde zacat ?... 3 vrcholky kazde sme preliezli az nakoniec v sere sme ju horkotazko nasli. Bola samozrejme ako byva uz pravidlom na tom poslednom, balon a padak ostali na strome a nastrastie sonda na zemi. Hmmm ako sa to povie na zemi, no pekne daleko 40m v tej tme sa uz dala tazko hladat :D ale nasli sme ju :D

Ako by som to uzavrel spravili sme si pekny vylet s ktoreho mala radost aj Martinka, ste mali vidiet jej ocka ako sa jej roziarili ked ju nasla :D...
Prílohy
mitu martinka.JPG
Ja a Martinka s ulovkom
radim martinka.JPG
Spokojny Radim s Martinkou a ulovkom
Sonda sedi.JPG
Sonda si takto sadla na zem a preto nas zo signalom pekne potrapila :D
sonda.JPG
Nastastie sonda padla od stromu 40m
strom.JPG
Balon a padak ostali na strome
Lovu zdar !

Užívateľov profilový obrázok
Miro
Krmič
Príspevky: 1111
Dátum registrácie: 28. Októbra 2011, 09:11
Bydlisko: Senica SK
Kontaktovať užívateľa:

Re: Poobedna Vieden 28.01.2012 (G2954114) 402,780Mhz

Príspevok od užívateľa Miro » 30. Januára 2012, 11:05

Pridané do GElogu.

Napísať odpoveď