16.5.2014 12UTC J3313564Libuš

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
chlebík
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12. Marca 2013, 23:04
Bydlisko: Kyšice u Plzně

16.5.2014 12UTC J3313564Libuš

Príspevok od užívateľa chlebík » 17. Mája 2014, 13:40

Typ sondy: RS92-SGPD
HW kód : J3313564
Frekvence : 403,8 MHz
Datum a čas vypuštění : 16.5.2014 12UTC
Místo vypuštění: Libuš
Místo a čas nálezu: Smetanova ul. Chotěšov; 30cm od zdi rodinného domu; cca 16 - 16:30 UTC

Hledání této sondy zdrželo díky mé dovednosti zabouchnout si klíče, když je nejvíce potřebujete... Znáte ten pocit, když prásknete dveřmi a půl vteřiny před tím, než zaklapnou si vzpomenete, že něco nemáte? Následovalo ježdění, volání a shánění. Nakonec jsem pochodil u prarodičů na druhém konci města. Konečně jsem mohl zpět do bytu vysvobodit ručku z nabíječky a vydat se směr Chotěšov. Po příjezdu a zaměření bylo jasné, že predikce výjimečně lže. Signál mě zavedl až do zástavby rodinných domků na okraji Chotěšova. Při hledání jsem upoutal pozornost jistého pána, co se dle jeho výrazu soudě, vysloveně vyžíval v kopání nové kanalizace před jeho domem. Inu zeptal jsem se ho, jestli se nemůže podívat na zahradu po malé bílé škatuli. Než však stačil odložit krumpáč, zahlédl jsem sondu na protější straně ulice, kousek od domu a celou pátrací akci jsem tudíž odvolal. Překvapená sedmdesátnice, která v onom domě bydlela mě ochotně pustila za sondou.
Následovalo vymotávání provázku ze střechy a vysvětlování celé situace. Po chvíli jsem si všiml nádherné skalky, která měla asi 10x10m. Bylo vidět, že ji má paní jako koníček. Ještě, že sonda dopadla 5m od ní, jinak by napáchala slušnou paseku.

Fotografie ani sondy, ani skalky bohužel nejsou. Nějak jsem je v zápalu akce a konverzace nestihl pořídit :(
Prílohy
16-5-15-3.jpg

Napísať odpoveď