12.5.2014 12UTC H5113181 Kummersbruck

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
chlebík
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12. Marca 2013, 23:04
Bydlisko: Kyšice u Plzně

12.5.2014 12UTC H5113181 Kummersbruck

Príspevok od užívateľa chlebík » 12. Mája 2014, 17:57

Typ sondy: RS92-SGPD
HW kód : H5113181
Frekvence : 402,7 MHz
Datum a čas vypuštění : 12.5.2014 12UTC
Místo vypuštění: Kummersbruck
Místo a čas nálezu: Služebna Policie ČR - OOP Přeštice, Masarykovo náměstí 105, 15:50 UTC

Tento lov se diametrálně lišil od všech ostatních tím, že jsem pronásledoval sondu, kterou nějaký místní aktivista našel na poli mezi Přešticemi a Příšovicemi. Signál mě zavedl až před služebnu PČR. Sebral jsem odvahu a zazvonil. Přes mříže a otevřené dveře jsem již viděl všem známý červeno-bílý chumel. Přišel ke mě místní pistolník, o něco málo starší, než jsem já a ptal se, co že si to vlastně přeju. Má odpověď byla stručná ( přicijen jsem hovořil s panem Policistou ) "Prosil byl tamtu červeno-bílou páchnoucí věc s bílou krabičkou na konci", Tuhle? Ano. Tak Pojďte dál. Tak jsem tedy šel. Na stole jsem stihl spatřit protokol o nálezu "věci" nějakým pánem XYZ, ročník 62.
Následoval výslech. Co, proč, k čemu, odkud, jak, atd, atd. Vše jsem se snažil co nejpečlivěji objasnit, ovšem při 4. pokusu o vysvětlení celé situace jsem začal nabývat dojmu, že u nich na služebně zůstanu za urážku veřejného činitele.
Po chvíli si odskočil kamsi dozadu, poradit se, co se mnou a sondou vlastně udělají. Ne nadarmo se říká, že více hlav, víc ví. Asi za 5 minut (!!!) se vrátil zpět se slovy, že vzhledem k tomu, že nejsem majitelem oné "věci" mě ji nemůže vydat, a že mě vlastně již k ničemu nepotřebuje. V ten okamžik zezadu vyběhl další příslušník, který v ruce držel filtr pro akvarijní rybičky, ze kterého proudem tekly všechny ty "pěkné věci". Nějak jsem neudržel všechno to pobavení a viditelně jsem se pousmál. Nu, nezbývalo nic víc, než všem popřát příjemný zbytek dne ( o rybičkách jsem raději pomlčel ) a odejít zpět k autu.
Fotky vzhledem k povaze celého případu nejsou...

Užívateľov profilový obrázok
r00t
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 27. Augusta 2013, 16:22
Bydlisko: Praha 9
Kontaktovať užívateľa:

Re: 12.5.2014 12UTC H5113181 Kummersbruck

Príspevok od užívateľa r00t » 12. Mája 2014, 20:05

To jeste bude komedie, az vybali ten nemecky dopis co u sondy je, nechaji si to prelozit a budou otravovat sondazku v Kummersbrucku...
V ten okamžik zezadu vyběhl další příslušník, který v ruce držel filtr pro akvarijní rybičky...
Ale hlavne ze maji na sluzebne akvarko :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
chlebík
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12. Marca 2013, 23:04
Bydlisko: Kyšice u Plzně

Re: 12.5.2014 12UTC H5113181 Kummersbruck

Príspevok od užívateľa chlebík » 12. Mája 2014, 20:14

Průvodku jsem mu vybalil při předváděcí akci. Byl rád, že přečetl ten český překlad ( ano, na průvodce jsou už instrukce v češtině!) Likvidaci prý zajistí oni, nebo MěÚ. Kamarád si dělal srandu, ať sleduju kontejner před domem :D Fakt, že bych se o sondu mohl postarat já, jej jaksi nenapadl. :lol: Připadal jsem si jako v Kocourkově. :lol:

Napísať odpoveď