16.6.2013 JO753044 W 00.30UTC

GElog, príspevky do GElogu, nájdené sondy...
Napísať odpoveď
Dusan
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 29. Februára 2012, 11:31
Bydlisko: Kostoliste

16.6.2013 JO753044 W 00.30UTC

Príspevok od užívateľa Dusan » 16. Júna 2013, 23:54

Sonda:RS92SGPD
HW kod:JO753044
Datum a cas vypustenia:16.6.2013.00.30 UTC
Miesto vypustenia:Vieden
Miesto nalezu:48.42006N 16.97385E

Po telefonate od Jozefa asi o deviatej rano ze mam sondu na luke blizko mojho QTH som zbalil vsetky heblatka a napriek dazdu som vyrazil na lov.Po prichode na miesto cinu sa zluky vyklul asi 60ha lan repky co schladilo moj zapal na lov sondy a chcel som ist radsej na pivo.Podla suradnic a programu Richesse na PDA to bolo 350m od cesty a samozrejme v repke.Po chodeni po panelovej ceste a vrteni z kukuricnou antenou som zachytil vrcanie sondy ale signal slabucky ako mucha v serbli.Vasen zvitazila nad zdravym rozumom a vrhol som sa do repky.Po 100 metroch som zacal lutovat moju mladicku nerozvaznost,repka po bradu(a to niesom ziadny udrbek),sucho som mal len v krku,gumaky po vrch plne vody a chrobakov a vrcholom vsetkeho boli rozmocene cigarety.Ked som sa konecne prebojoval k sonde podla zameriavania, tak bola asi o 50m JV dalej ako posledne suradnice na zemi pod repkou.To som uz bol tak zrichtovany ze som si povedal ze serem nato a pockam az dojede kombajn kosit repku.Po par nevhodnych vyrazoch som nasiel pekny tunel od diviakov a ten ma doviedol sice nie k autu ale aspon ku kanalu plnom vody ale to mi nevadilo ked som ho prebrodil aspon som bol cistejsi.K autu som sa dostal obklukou a vtedy som sa zapovedal ze do repky pre sondu nikdy v zivote.Tento rok sa druzstevnikom v Kostolisti urodila taka repka ze preliezt sa da tak snad z noznicami na plech.Po presune do senku tam nastalo zdesenie,senkerka skoro vyskocila oknom ked ma zbadala ako vyzeram a rehotal sa cely senk.Styri piva zasicali a isiel som pod sprchu nahy lebo vsetky saty ostali na dvore.Cela tato sranda trvala asi dveapol hodiny a to som bol od domu 3-4km.Fotografie nie su a ani nebudu lebo potapacsky fotoaparat nevlastnim a mokry telefon akosi odmietal spolupracovat.Trocha som sa rozkecal aby ste ma nekrityzovali ze napisem do logu len dva riadky. PS.nohy ma bolia az v zadnej casti tela.

Napísať odpoveď